Криптобіржа Bybit висловила вдячність світовій криптовалютній спільноті за підтримку, отриману після недавнього злому. Цей інцидент, що стався 21 лютого, призвів до втрат майже $1,5 млрд. В компанії зазначили, що солідарність з боку спільноти та великих контрагентів стала потужною опорою у важкий час.
Про це розповідає ProIT
Реакція та заходи безпеки після злому
Згідно з повідомленням, після атаки команда Bybit вжила термінових заходів: заблокувала системи, забезпечила безпеку активів та розпочала співпрацю з провідними фахівцями у сфері кібербезпеки. Завдяки підтримці ключових гравців галузі вдалося оперативно відстежити та зменшити наслідки злому. Як наголосили в компанії, об’єднаний фронт проти загроз забезпечив важливу стабільність у важкі часи.
«Це був складний період для Bybit, але зрозуміло одне — наші партнери нас підтримують. Підтримка від Antalpha Global, Bitget, Pionex, MEXC та інших була просто неймовірною. Ваша довіра та солідарність значать усе», — зазначив співзасновник та CEO Bybit Бен Чжоу.
Співпраця галузі для запобігання загрозам
Кілька великих компаній у сферах DeFi та CeFi об’єднали зусилля для стабілізації ринку. Наприклад, Orbiter та інші проекти внесли до чорного списку адреси, пов’язані зі злочином, запобігаючи несанкціонованим транзакціям. Chainalysis оперативно опублікував адреси гаманець злочинців, що дозволило скоординувати реакцію галузі. Також активізувалися ініціативи, спрямовані на блокування підозрілих адрес, забезпечуючи безпеку активів.
Чжоу підкреслив, що довіра клієнтів, включаючи інституційних, свідчить про зрілість та стійкість криптовалютної індустрії. «Цей момент доводить, що найсильніші гравці тримаються разом у важкі часи», — додав він.
Bybit також отримала підтримку від своїх VIP-клієнтів та трейдерів, які значно вплинули на моральний дух компанії у цей непростий період. «Цей випадок нагадує нам, чому ми тут — будувати відкриту, стійку та децентралізовану фінансову систему», — зазначив Чжоу.
Компанія залишається прихильником прозорості та продовжить надавати оновлення щодо впровадження нових заходів безпеки, спільно з лідерами галузі встановлюючи нові стандарти управління кризами.