Головна Крипта Вразливості macOS загрожують безпеці криптовалюти користувачів

Вразливості macOS загрожують безпеці криптовалюти користувачів

by host

Колишній генеральний директор та засновник Binance Чанпен Чжао звернув увагу на нові вразливості, які були виявлені в операційній системі macOS. Ці уразливості особливо небезпечні для користувачів MacBook з чипами Intel, адже вони можуть спричинити крадіжку криптовалютних активів.

Про це розповідає ProIT

«Якщо ви використовуєте MacBook на базі Intel, негайно оновіть систему! Залишайтесь SAFUОзначає Secure Asset Fund for Users і часто використовується для заклику бути обережними з криптоактивами!» — написав Чжао у своєму дописі на платформі X.

Уразливості JavaScriptCore та WebKit

Одна з вразливостей пов’язана з JavaScriptCore, рушієм для виконання JavaScript-коду. Зловмисники можуть використовувати шкідливі вебсайти для непомітного виконання команд, які призводять до крадіжки конфіденційних даних, включаючи ключі від криптогаманців.

Інша проблема стосується WebKit, що використовується в браузері Safari. Ця уразливість дозволяє виконувати атаки типу XSS (міжсайтовий скриптинг), підмінюючи легітимні сайти на фальшиві.

Оновлення від Apple

Apple вже випустила оновлення безпеки для усунення цих проблем. Нові версії iOS 18.1.1, macOS Sequoia 15.1.1 та iOS 17.7.2 містять відповідні виправлення, що захищають від зазначених уразливостей.

Нагадаємо, що у 2020 році Apple заявила про відмову від чипів Intel, котрі використовувалися у її продуктах протягом близько 15 років. Перший MacBook Air із процесором M1 став надзвичайно успішним, а цього року компанія анонсувала нові потужні чипи M4.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.