Головна ІТ-бізнес Google Chrome автоматично змінюватиме скомпрометовані паролі за допомогою ШІ

Google Chrome автоматично змінюватиме скомпрометовані паролі за допомогою ШІ

Google проводить тестування нової функції в браузері Chrome, що забезпечить автоматичну зміну паролів у випадку їх скомпрометування. Цю можливість вперше помітив користувач X Leopeva64 у тестовій версії на каналі Chrome Canary.

Про це розповідає ProIT

У новому розділі «Інновації штучного інтелекту» з’явився налаштування «Автоматична зміна пароля», яке надає інформацію про те, як браузер буде діяти в разі виявлення порушення безпеки пароля. Коли Chrome помітить, що один з ваших паролів став вразливим, він зможе запропонувати альтернативу для заміни та автоматично додати її до Менеджера паролів Google.

Ключовим аспектом нового інструменту є те, що вигадування нових паролів буде відбуватися за допомогою штучного інтелекту. Це викликає певні побоювання, оскільки невідомо, чи буде запропонований пароль надійним, або ж технологія може надати щось просте, наприклад, QWERTY.

Функцію можна активувати в розділі «Експериментальні ШІ-функції» (chrome://settings/ai) у налаштуваннях Chrome. На даний момент браузер просто попереджає користувачів про компрометацію пароля і запитує, чи бажають вони його змінити. Новий інструмент з автоматичною зміною пароля є черговим додатком до списку ШІ-інструментів, які Google інтегрував у браузер за останні роки. Серед інших функцій вже доступні автоматичне групування вкладок та розумний пошук в історії переглядів.

Наразі Google також впроваджує інструменти для контролю «вкладок-ненажерів» і підвищення продуктивності браузера.

«Забудьте про Google Chrome: Opera запустила новий браузер, який збереже ваші нерви»

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.