Головна ІТ-бізнес Python i C++ — в топі за кількістю пропозицій на IT-ринку

Python i C++ — в топі за кількістю пропозицій на IT-ринку

by host

Найбільше пропозицій на ринку IT зараз у Python i C++ розробників. Йдеться про фахівців з 7+ роками досвіду.

Про це стало відомо зі статистики анонімного сервісу з пошуку роботи Djinni.

Серед категорій розробників з 7+ роками досвіду найактивніше відгукуються Fullstack і React.js.

За кількістю пропозицій, які отримують кандидати, після Python i C++ йдуть фахівці з Node.js, Golang, React.js, PHP, Fullstack та Ruby.

Найменший ж розрив між відгуками та пропозиціями спостерігається серед кандидатів з досвідом роботи від 1 до 3 та від 3 до 5 років.

Python i C++ — в топі за кількістю пропозицій на IT-ринку

Вибірка — кандидати, які активували або підняли свій профіль в пошуку за останні 14 днів і повідомлення їм. В категоріях — лише ті, де є хоча б 10 кандидатів.

Ознайомитися з ситуацією в своїй категорії можна за посиланням:

  • клік на будь-який стовбчик обирає досвід для таблиць
  • клік на будь-яку категорію в таблиці міняє графік внизу для обраної категорії.

Зазначимо, в першому кварталі 2024 року ринок праці порадував шукачів рекордними наймами, зниженням конкуренції і збільшенням кількості вакансій.

Станом на початок квітня, кількість вакансій онлайн на Djinni складала майже 7600. Це найбільша цифра з липня. Навіть у листопаді, до сезонного спаду в грудні, було менше 7 тисяч.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.