Головна Наука MarsCat: перший біонічний кіт у світі з Китаю

MarsCat: перший біонічний кіт у світі з Китаю

Уявіть собі вихованця, який не вимагає годування чи прибирання, а також не викликає алергії. Саме таким є MarsCat – унікальний біонічний кіт, створений китайською компанією Elephant Robotics.

Про це розповідає ProIT

Інноваційні можливості MarsCat

На відміну від звичайних іграшок, MarsCat – це повністю автономний робот, який здатний рухатися, імітувати котячі рухи, такі як потягування чи закопування сміття. Він обладнаний камерами та сенсорами, що дозволяють йому взаємодіяти з навколишнім світом.

Емоційна взаємодія та характер

MarsCat вміє виражати емоції через жести та нявкання. Він здатний реагувати на дотик, голоси та розпізнавати обличчя. Робот може гратися з іграшками або іншими котами, маючи шість різних рис характеру: ентузіазм, відстороненість, енергійність, лінь, комунікабельність та сором’язливість. Ці риси розвиваються залежно від взаємодії з господарем.

MarsCat – це ідеальний вибір для тих, хто мріє про домашнього улюбленця, але через алергію або брак часу не може собі цього дозволити. Робот не потребує догляду та автоматично заряджається на спеціальній станції.

Завдяки голосовому керуванню MarsCat виконує різні команди. Наприклад, можна висловити любов, сказавши “Я люблю тебе”, і його очі-екрани відобразять сердечка. Ви також можете попросити його виконувати дії, такі як “Покрути хвостом” або “Поверни голову”.

MarsCat не просто іграшка, а значний крок у розвитку робототехніки. Він демонструє, наскільки далеко просунулися технології в імітації поведінки живих істот і взаємодії з людьми. Можливо, в майбутньому такі роботи-компаньйони стануть невід’ємною частиною нашого життя.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.