Головна Наука Загадкове ‘золоте яйце’ з глибин Тихого океану залишається невідомим

Загадкове ‘золоте яйце’ з глибин Тихого океану залишається невідомим

На значній глибині Тихого океану, де панують холод та темрява, вчені знайшли загадковий об’єкт, відомий як “золоте яйце”. Цю знахідку виявили на глибині приблизно 3300 метрів біля узбережжя Аляски, використовуючи дистанційно керований підводний апарат. Вона викликала безліч питань, на які досі немає чітких відповідей.

Про це розповідає ProIT

Об’єкт має діаметр близько 10 сантиметрів і був надійно закріплений на камені серед білих губок. Ще більш інтригуючим є отвір на поверхні яйця, який нагадує прорив зсередини. Перші гіпотези вчених охоплюють широкий спектр можливостей – від яйця невідомого виду до губки чи корала.

Тривале дослідження та таємниця

Наразі пройшло вже два роки з моменту виявлення “золотого яйця”, але його походження залишається невизначеним. Глибоководна екологиня Керрі Гауелл з Плімутського університету, яка досліджувала зразки, зазначила, що є велика ймовірність, що це все ж таки яйце, з якого “щось вилупилося”. Проте зовнішні характеристики об’єкта не відповідають жодному відомому яйцю вченим.

Якщо це дійсно яйце, виникає питання про його можливого власника, адже розмір свідчить про наявність значної істоти. Дослідники, які ретельно досліджували об’єкт за допомогою роботизованої руки, відзначили його м’яку структуру.

Незвичайна знахідка

Цікаво, що “золоте яйце” було виявлено в єдиному екземплярі, тоді як яйцекладні тварини зазвичай відкладають яйця кладкою. Це робить цю знахідку ще більш незвичною та загадковою.

Попри відсутність відповідей, вчені впевнені, що ця знахідка може розкрити нові таємниці глибоководного життя.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.