Головна Технології Конференція Google I/O 2024 відбудеться 14 травня

Конференція Google I/O 2024 відбудеться 14 травня

by host

Google оприлюднила дату проведення цьогорічної конференції I/O. Подія запланована на 14 травня в Маунтін-В’ю.

Оприлюднення дати проведення заходу супроводжувалося загадкою. Компанія просила людей виконати логічну головоломку. Коли достатньо людей пройшли всі 15 рівнів і знову і знову доставили кульку до місця призначення, Google оголосила, коли відбудеться I/O. Цього року захід знову буде одноденним.

Хоча I/O — це конференція для розробників, для споживачів вона також завжди пропонує багато цікавого. Основна доповідь, скоріш за все, надасть попередню інформацію про деякі майбутні функції Pixel та Android. Ймовірно, ми також дізнаємося про наступні кроки Google у швидкозмінному просторі штучного інтелекту. Також варто очікувати інших цікавих анонсів, пов’язаних із застосунками та сервісами пошукового гіганта.

Джерело: Engadget

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.