Головна Технології «Ми цілодобово працюємо над виправленням»

«Ми цілодобово працюємо над виправленням»

by host

Gemini, як виявилось, має проблеми щодо точності зображення деяких історичних осіб та груп — зокрема в тому, що стосується кольору їхньої шкіри чи гендеру.

Наприклад, у відповідь на запит зображення «сенатора США з 1800-х років» Gemini надавала результати переважно з темношкірими чи індіанськими жінками (першою жінкою-сенатором була біла жінка в 1922 році, тому зображення ШІ фактично стирали історію расової та гендерної дискримінації). Зрештою Google призупинила можливості Gemini щодо генерації зображень і перепросила у користувачів, зазначивши що відновить послуги найближчими тижнями.

Гендиректор компанії Сундар Пічаї у нещодавньому листі для співробітників, який переглянув The Verge, зазначив, що такі результати «образили користувачів та продемонстрували упередженість». Він пише, що Google «цілодобово працювала», аби розв’язати проблему.

«Жоден інструмент ШІ не є досконалим, особливо на цьому новому етапі розвитку галузі. Ми знаємо, що планка висока, і ми триматимемо її скільки доведеться», — додає Пічаї.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.