Головна Технології OpenAI запустить API за передплатою з 25 березня

OpenAI запустить API за передплатою з 25 березня

by host

Замість щомісячного виставлення рахунків компанія надаватиме певну кількість кредитів для використання її APIOpenAI запустить API за передплатою з 25 березняAPI (абр. Application Programming Interface) — інтерфейс прикладного програмування. На практиці API — це набір компонентів, за допомогою яких одна комп’ютерна програма (бот або сайт) може використовувати іншу або PlaygroundOpenAI запустить API за передплатою з 25 березняOpenAI запустить API за передплатою з 25 березняOpenAI Playground — платформа, що дозволяє користувачам взаємодіяти з мовними моделями, пропонуючи різні параметри конфігурації..

У випадку перевищення кредитів — OpenAI виставить рахунок на додаткову суму. Варто зазначити, що якщо ви придбали кредити й не використали їх протягом року — вони згорять.

Як налаштувати передплату?

  • Натисніть «Start payment plan»
  • Оберіть скільки кредитів ви хочете придбати (поки доступні суми від 5 до 50 доларів, однак незабаром їх збільшать)
  • Підтвердьте та оплатіть передплату

Передбачена (але ще не запущена) опція автоматичного поповнення (для цього теж необхідно заздалегідь вказати суму), яка активується коли ваш баланс занулиться.

У листах, надісланих клієнтам, OpenAI анонсувала, що API за передплатою працюватиме вже з 25 березня.

Нагадаємо, на початку року OpenAI запустила GPT Store — магазин для обміну та продажу кастомізованих чатботів

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.