Головна Технології текстові запити на Android та «Розширення»

текстові запити на Android та «Розширення»

by host

Google запровадила підтримку ключових функцій Gemini для більшої кількості мов і країн. В тому числі користувачам стали доступними функції українською.

Мобільний застосунок Gemini став доступним для нових мов та країн світу. Він дозволяє використовувати текст, голос або зображення для отримання допомоги та необхідної інформації. Наприклад, користувач може сфотографувати пробите колесо та попросити інструкцію з проведення ремонту.

Щоб скористатися застосунком Gemini на Android, необхідно активувати Google Асистент на своєму телефоні й прийняти запрошення спробувати Gemini. Застосунок забезпечить новий користувацький досвід та контекстну довідку прямо на екрані смартфона. В Україні ця функція дозволяє вводити текстові запити українською, а от голосові запити поки що доступні лише англійською.

Доступ до Gemini на iOS з’явиться в застосунку Google протягом наступних кількох тижнів. Для спілкування з Gemini буде достатньо торкнутися відповідного перемикача. Поки ця функція працюватиме в Україні, якщо в iOS у розділі «Мова та регіон» обрано англійську мову.

Google додав підтримку української в деякі функції Gemini: текстові запити на Android та «Розширення»

Також для української мови стала доступною функція Extensions («Розширення»). Вона дозволяє заощадити час, отримуючи відповідну інформацію з програм і сервісів Google. Наприклад, під час планування подорожі з друзями, можна попросити Gemini вибрати дати з Gmail, які підходять для всіх, знайти інформацію про рейси та готелі на основі цих дат і місць, знайти відео на YouTube про необхідні речі й підсумувати список того, що треба з собою взяти.

Google додав підтримку української в деякі функції Gemini: текстові запити на Android та «Розширення»

Джерело: Google

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.