Головна Технології це нівелює чисельну перевагу росіян

це нівелює чисельну перевагу росіян

by host

Збройні Сили України ставлять за мету широке впровадження штучного інтелекту на полі бою заради компенсації чисельної переваги противника.

Про це повідомив заступник Головнокомандувача ЗСУ, полковник Андрій Лебеденко.

«Один з основних напрямків роботи Генерального штабу – інноваційна діяльність. Розгорнута масштабна діяльність. І це не просто слова, а факти, доведені дією та результатом», — підкреслив він.

Полковник зазначив, що для переходу від кількості безпілотних систем до більш нового рівня по якості, силам оборони потрібно налагодити використання машинного зору, і «замахуватись» на штучний інтелект.

За словами Лебеденка, українське військо широко працює з вітчизняними виробниками і з країнами-партнерами, які надають необхідні технології.

«Ми працюємо над тим, щоб продукти нашого партнерства стали більш масовими, щоб був новий рівень якості. Наша мета – використання штучного інтелекту на полі бою», — підкреслив він.

18 травня набув чинності оновлений Закон про мобілізацію — з цього дня усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані.

В Україні станом на 10 травня трохи менше як 4050 айтівців мають актуальну бронь. Крім 4050 айтівців, близько 1300 спеціалістів ще очікують рішення (у цю кількість входять ті, кого подали на перебронювання).

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.