Головна Технології Як соціальні мережі впливають на сприйняття насильства молоддю

Як соціальні мережі впливають на сприйняття насильства молоддю

by host

Для 18-річної Ріанни Монтак з Бірмінгема вистачило лише півтори хвилини, щоб побачити насильство на її акаунті в X: бійка в ресторані, яка переросла у справжню бійку зі стільцями, що розбиваються об голови. Акаунт “Gang_Hits” містить багато подібних відео – стрілянина, побиття, наїзди автомобілів. Це частина моторошного контенту, який часто пропонують алгоритми соцмереж, з’являючись у стрічках молоді.

Про це розповідає ProIT

Ріанна Монтак: «Це нормально бачити насильство», фотографія: Мартін Годвін/The Guardian.

Монтак, яка також користується Instagram та Snapchat, приєдналася до інших підлітків у Handsworth на благодійній акції «Bringing Hope», де пояснила: "Ви знеболюєтесь до цього. Якщо в історії з’являється інформація про те, що когось зарізали, ви вже не так засмучуєтесь. Це нормально бачити”.

Соціальні мережі та підтримка насильства

19-річний Ініко Ст Клер-Хьюз наводить приклад: банда зняла на відео погоню за ворогом і виклала це на Instagram. «Тепер усі бачили, як він тікав, і через гордість він захоче помститися», – сказав він. «Це розповсюджується у групових чатах, і всі знають, що він утік, отже, наступного разу він захоче довести свою сміливість. Іноді це, на жаль, теж знімають на відео».

Джаміл Чарльз, 18 років, зізнався, що його відео з бійками теж потрапляли в соціальні мережі. «Люди романтизують такі речі, і найменше може перерости в конфлікт на платформах», – пояснив він.

Як соцмережі викликають тривогу

Ініко Ст Клер-Хьюз підкреслив, що це все створює тривогу. «Страх, викликаний соціальними мережами, змушує тебе бути у стані «бій або втеча», виходячи з дому, ти або на передньому плані, або на задньому». Ріанна Рід, 18 років, розповіла, що деякі її друзі почали носити ножі через конфлікти у Snapchat. «Це вже не розмова. Ти просто використовуєш зброю, і хто переможе, той і виграв», – додала вона.

Чи є рішення? Ст Клер-Хьюз песимістичний: “Люди тяжіють до негативу… [соцмережі] хочуть, щоб ми користувалися їхніми додатками, тому навряд чи змінять підхід”. Рід зазначила, що китайський TikTok має більше обмежень і фокусується на освіті, що викликає інтерес до різного підходу однієї платформи в різних країнах.

Ошаун Генрі, 19 років, звернувся до соцмереж: «Робіть краще. Вони мають можливість зробити багато, особливо з використанням ШІ. Пора щось змінити – робіть дослідження, виправляйте ситуацію».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.