Головна Крипта Grayscale подала заявку на створення Spot Solana ETF

Grayscale подала заявку на створення Spot Solana ETF

Автор: Анна Мельник

Компанія Grayscale Investments офіційно подала заявку до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) на схвалення біржового фонду, що відстежує ціну криптовалюти Solana (SOL). Якщо заявка буде схвалена, інвестори зможуть інвестувати у Solana через традиційні фондові ринки, що значно спростить доступ до цього токена.

Про це розповідає ProIT

Новий фонд, відомий як Spot Solana ETF, спеціалізується на купівлі та зберіганні SOL, з подальшим випуском акцій, які корелюють з ринковою ціною Solana (мінус витрати). Це дає змогу уникнути багатьох складнощів, пов’язаних із прямим придбанням та зберіганням криптовалюти.

Plany Grayscale та інші заявки

Якщо SEC затвердить заявку, акції фонду GSOL можна буде купувати на Нью-Йоркській фондовій біржі. Цей фонд буде базуватися на вже існуючому Grayscale Solana Trust, що наразі володіє активами на суму понад $134 млн. У вересні Grayscale вже оголосила про запуск XRP Trust, що натякає на можливість його перетворення на ETF у майбутньому. Крім Grayscale, інтерес до створення Solana ETF проявили і такі компанії, як 21Shares та VanEck, які раніше вже подавали свої заявки.

Інші новини з екосистеми Solana

Крім того, компанія Orbitt нещодавно запустила програму стейкінгу ORBT з пулом винагород у розмірі $2,5 млн. Учасники програми також отримали доступ до Orbitt PAD, платформи, спрямованої на підтримку перспективних проєктів. Ця ініціатива має на меті стимулювати розвиток та зміцнення позицій Orbitt в екосистемі Solana.

На фоні цих новин вартість Solana (SOL) піднялася на 4.14% за добу, досягнувши $233.35.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.