Головна Крипта MetaMask розширює функціонал — підтримка біткоїна, Solana та новий інтерфейс

MetaMask розширює функціонал — підтримка біткоїна, Solana та новий інтерфейс

Криптогаманець MetaMask представив плани на 2025 рік, у рамках яких компанія запровадить підтримку блокчейнів біткоїна та Solana, що значно покращить користувацький досвід.

Про це розповідає ProIT

Підтримка біткоїна та Solana

Згідно з опублікованою дорожньою картою, повна інтеграція біткоїна розпочнеться в ІІІ кварталі 2025 року, тоді як підтримка мережі Solana запланована на травень.

«Усі користувачі MetaMask матимуть можливість купувати, продавати, обмінювати та взаємодіяти з dApps [децентралізованими застосунками] в екосистемі Solana. Існуючі користувачі Solana зможуть скористатися тією ж безпекою, надійністю та багатьма функціями MetaMask», — йдеться у пресрелізі.

Оновлення комісій та нові функції

Також MetaMask планує змінити принцип оплати комісій, дозволивши користувачам сплачувати їх за допомогою токенів, що обмінюються, без необхідності утримувати Ethereum на своїх рахунках. Цей функціонал стане доступним для всіх транзакцій у березні 2025 року. Крім того, компанія впровадить кілька секретних фраз відновлення (SRP), які спростять управління кількома окремими гаманцями.

Серед інших нововведень — запуск фізичної картки, яка дозволить користувачам здійснювати покупки криптовалютою в реальному житті через мережу Mastercard. Віртуальна картка MetaMask вже доступна в певних регіонах, а фізичні картки з’являться у квітні.

Нагадаємо, що компанія Consensys, розробник MetaMask, та Комісія з цінних паперів і бірж США досягли принципової домовленості про припинення судового розгляду справи проти MetaMask.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.