Головна Крипта Пакистан планує використовувати надлишки електроенергії для майнінгу біткоїнів

Пакистан планує використовувати надлишки електроенергії для майнінгу біткоїнів

Пакистан має намір виділити частину своєї надлишкової електроенергії для майнінгу біткоїнів та функціонування дата-центрів зі штучним інтелектом. Глава Pakistan Crypto Council Білал бін Сакіб у своїй заяві повідомив, що вже відбулися перемовини з кількома майнінговими компаніями.

Про це розповідає ProIT

Цю ініціативу було озвучено на першому засіданні ради 21 березня 2025 року. Сакіб зазначив, що місце розташування майнінгового центру буде обрано в залежності від наявності надлишкової електроенергії у різних регіонах.

«Енергетичний сектор Пакистану стикається з низкою проблем, зокрема високими тарифами на електроенергію та надлишковими генерувальними потужностями. Швидке зростання сонячної енергетики ще більше ускладнило ситуацію, оскільки все більше споживачів переходять на альтернативні джерела енергії, щоб знизити витрати», — йдеться в заяві.

Окрім того, Білал бін Сакіб повідомив, що Пакистан входить до десятки країн із найвищим рівнем впровадження криптовалют, незважаючи на те, що регуляція в цій галузі поки що відсутня. Він також висловив намір створити безпечні середовища для тестування інновацій з метою стимулювання розвитку фінансових технологій.

На думку Сакіба, підвищення кваліфікації молоді у сферах блокчейну та штучного інтелекту може позитивно вплинути на створення нових робочих місць, зростання економіки, збільшення експорту цифрових послуг і перетворення Пакистану на глобальний центр нових технологічних талантів. Раніше у країні також оголосили про плани легалізації криптовалют для залучення іноземних інвестицій.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.