Головна Крипта У США організатору криптоафери загрожує 330 років в’язниці

У США організатору криптоафери загрожує 330 років в’язниці

Американська влада висунула звинувачення Бренту Ковару, який ошукав понад 400 інвесторів, запустивши фіктивну схему видобутку криптоактивів. Його компанія Profit Connect пропонувала річну прибутковість від 15% до 30% і обіцяла 100% повернення інвестицій. Проте, як з’ясували слідчі, кошти використовувалися для покриття особистих витрат Ковара та виплат старим вкладникам.

Про це розповідає ProIT

Злочинні схеми та наслідки

Брент Ковар вводив інвесторів в оману, використовуючи YouTube-відео, PowerPoint-презентації та сайт компанії, стверджуючи, що їхні вклади застраховані Федеральною корпорацією страхування вкладів (FDIC). За даними слідства, йому інкримінують 12 епізодів шахрайства з використанням електронних засобів зв’язку, три епізоди поштових афер та три випадки відмивання грошей.

У разі визнання винним Ковар може отримати до 330 років ув’язнення та штраф у розмірі $4,5 мільйона. Експерти зазначають, що зростаюча кількість криптосхем Понці залишається в центрі уваги правоохоронних органів. Для прикладу, у січні 2025 року Антонія Перес Ернандес, організаторка шахрайського проєкту Forcount, була засуджена до понад двох років в’язниці.

Боротьба з криптоаферами

У жовтні 2024 року 86-річний адвокат із Каліфорнії уникнув ув’язнення за криптовалютну аферу, але зобов’язався виплатити $14 мільйонів постраждалим клієнтам. Представники ФБР повідомили, що в рамках операції «Level Up» відомство запобігло крадіжці $285 мільйонів з січня 2024 до січня 2025 року.

«Кошти використовувалися для фінансування його особистих витрат і виплат старим вкладникам», – заявили слідчі.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.