Головна Military Колишній розробник компанії Eaton засуджений за підсунутий шкідливий ПЗ

Колишній розробник компанії Eaton засуджений за підсунутий шкідливий ПЗ

55-річний колишній розробник Девіс Лу, який працював у компанії Eaton Corporation, був засуджений до 10 років ув’язнення за створення та впровадження шкідливого програмного забезпечення в IT-системи компанії. Лу, звільнений у 2019 році, вирішив помститися, залишивши так званий «прощальний сюрприз» для своїх колег.

Про це розповідає ProIT

Розробник написав програму на Java, яка активувала нескінченні цикли оновлення, що призвело до перевантаження серверів Eaton та збоїв в системі. Після того, як проблеми стали критичними, керівництво звернулося до слідчих, які виявили код програми на внутрішньому сервері розробки в Кентуккі. Лу мав пріоритетний доступ до сервера, а для запуску програми використовував свій обліковий запис.

Лу також створив «аварійний вимикач», який автоматично заважав його колегам отримати доступ до їхніх акаунтів у день свого відходу.

Цікаво, що Лу відзначився креативністю у назвах своїх програм: одну з них він назвав Hakai, що в перекладі з японської означає «знищення», а іншу — HunShui, що перекладається як «сон». Подальше розслідування показало, що в день повернення корпоративного ноутбука з нього намагались видалити зашифровані дані, а також стерти каталоги операційної системи Linux і два проєкти коду.

Історія пошуку на ноутбуці виявила запити щодо способів видалення даних та приховування процесів. У судовій справі зазначалося, що дії Лу призвели до відключення від мережі тисяч співробітників Eaton і спричинили збитки у сотні тисяч доларів. Врешті-решт, суд присяжних визнав його винним.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.