Головна Наука Науковці створили ШІ, що симулює особистість після інтерв’ю

Науковці створили ШІ, що симулює особистість після інтерв’ю

by host

Учені з різних галузей, зокрема комп’ютерних наук і соціології, спільно з Google DeepMind розробили інноваційну програму штучного інтелекту. Ця програма здатна створювати цифрову симуляцію особистості людини після всього лише двогодинного інтерв’ю. Результати дослідження представлені на платформі arXiv.

Про це розповідає ProIT

Основою для нової системи стала велика мовна модель ChatGPT. Під час двогодинного структурованого інтерв’ю програма вивчає особистісні риси співрозмовника і генерує цифрову симуляцію, яка може давати відповіді з точністю до 85%. Для перевірки точності науковці порівнюють відповіді реальної людини та її цифрової копії на одні й ті самі запитання.

Мета розробки

Дослідницька група наголошує, що їхня мета не полягає в тому, щоб замінити людей, а в спрощенні процесу соціологічних досліджень. Традиційні соціологічні опитування вимагають значних ресурсів на розробку, проведення та аналіз, тоді як нова технологія може суттєво знизити ці витрати.

Для навчання моделі було залучено тисячу оплачуваних учасників. Ці учасники проходили інтерв’ю із системою, що дозволило створити якісні симуляції, які дослідники називають «агентами». Вони підкреслюють, що ці агенти відрізняються від типових ШІ-асистентів, які допомагають людям у повсякденній роботі.

Можливості ШІ у майбутньому

Попри те, що науковці не мають на меті замінити людську присутність, вони зазначають, що подібні моделі можуть значно підвищити ефективність робочих асистентів. У майбутньому такі розробки можуть допомогти персональним роботам краще взаємодіяти зі своїми людськими компаньйонами.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.