Офіс Google у центральному Лондоні коштує як технологічний стартап, і керівниця компанії у Великій Британії, Деббі Вайнштейн, говорить, що офіс наповнений подібною енергією. «Це схоже на енергію стартапу», – зазначає вона.
Про це розповідає ProIT
Однак ми зустрічаємося у день, коли Google стикається з можливою загрозою розділу. Раніше цього ранку Міністерство юстиції США звернулося до федерального судді з проханням про продаж браузера Chrome та відкриття пошукового індексу для конкурентів. Це наслідок рішення судді Аміта Мехти, який визначив, що компанія створила незаконну монополію на ринку пошуку.
«Ми чітко заявили, що не погоджуємося з висновками судді», – зазначає 51-річна американка, додаючи, що хоча б суддя визнав, що Google управляє «найкращим» пошуковиком.
За словами Вайнштейн, процес буде тривалим: «Думаю, це займе багато років, щоб вирішити», – і тому вона зосереджується на Великій Британії та штучному інтелекті.
Новий етап розвитку Google
Вайнштейн зазначає, що, хоча Google – велика компанія, розробка штучного інтелекту надала їй новий етап розвитку, що нагадує перші дні її засновників Сергія Бріна та Ларрі Пейджа. «Ця енергія створення чогось нового відчувається зараз у Google», – зауважує вона.
Офіс на Кінгс-Крос також слугує домівкою для підрозділу штучного інтелекту Google DeepMind, який очолює сер Деміс Хассабіс.
Впровадження штучного інтелекту у Великій Британії
Вайнштейн говорить, що її головна робота полягає у впровадженні штучного інтелекту у британську економіку. Минулого місяця Google запустила програму для заохочення малих та середніх підприємств до використання AI-інструментів.
Не зважаючи на те, що AI може замінити багато робочих місць, Вайнштейн наголошує, що моделі штучного інтелекту виконуватимуть рутинні завдання, дозволяючи працівникам зосереджуватися на продуктивнішій роботі. «Головна загроза – це конкуренція з тими, хто швидше освоює технології», – додає вона.