Головна Технології можна отримати до 2 млн гривень

можна отримати до 2 млн гривень

by host

Кластер Brave1 збільшує гранти для оборонних розробок — тепер можна отримати від 500 тис до 2 млн гривень. Раніше сума коштів становила $5 000 та $25 000.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації, віцепрем’єр-міністр України Михайло Федоров.

Для кого

Умови такі:

  • податися можуть українські виробники, розробки яких пройшли оборонну експертизу;
  • розробки повинні отримати загальну оцінку й оцінку поточного рівня готовності розробки на рівні не менше 4 балів.

Розмір фінансування залежить саме від оцінки.

Кошти можна витрачати на закупівлю необхідного обладнання та комплектуючих, R&D та розвиток продукту. Про це кожен розробник звітуватиме. Якщо грант використаний з порушеннями, кошти доведеться повернути.

Подати заявку можна за посиланням. 

Грантову програму Brave1 запустили в липні 2023 року. За цей час видали 189 грантів на загальну суму $3,3 мільйона. Завдяки грантовій підтримці було покращено технологічний рівень готовності понад 80% розробок та масштабовано виробництво третини.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.