Головна Крипта Біткоїн підскочив до $35 тис. і виріс на 30% за місяць

Біткоїн підскочив до $35 тис. і виріс на 30% за місяць

by host

 

Біткоїн знову продемонстрував свою волатильність (здатність до коливань), злетівши до $35 000 і встановивши цьогорічний рекорд. Загалом ця криптовалюта піднялася на $5 000 всього за 24 години. За тиждень зростання склало 22%, а за місяць — 30%. З початку року BTC подорожчав на 73%, досягнувши максимуму з травня 2022 року.

Це відбулося на тлі оптимізму про те, що exchange-traded fund (ETF, біржовий фонд, який інвестує безпосередньо в криптовалюту) незабаром схвалять у США, передає MarketWatch. Раніше Комісія з цінних паперів і бірж США неодноразово відхиляла заявки на створення біткоїн-біржових фондів, посилаючись на ризики маніпулювання ринком. Але учасники криптоіндустрії очікують, що незабаром це зміниться.

У понеділок Апеляційний суд США видав мандат, яким ввів у дію своє серпневе рішення, що скасувало відмову Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) у задоволенні заявки Grayscale Investments на перетворення її біткоїн-трастового продукту GBTC на біржовий фонд ETF. Остаточне рішення в понеділок підтвердило перемогу Grayscale в суді. Це не означає, що ETF гарантовано буде схвалений, це ще один крок, який наближає виведення фонду на ринок.

За словами Алекса Адельмана, генерального директора і співзасновника Lolli, якщо біткоїн ETF буде схвалено, можна буде побачити «історичне зростання цін» на криптовалюту, а її ринок стане «бичачим». «ETF дадуть інституційним та роздрібним інвесторам нові способи отримати доступ до біткоїна в рамках встановлених правил», — сказав Адельман.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.