Головна Крипта SEC розглянула заявку Grayscale Investments на спотовий Solana-ETF

SEC розглянула заявку Grayscale Investments на спотовий Solana-ETF

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) визнала заявку інвестиційної компанії Grayscale Investments на створення спотового ETF для Solana, подавши її у формі 19b-4. Цей крок є знаковим, оскільки SEC вперше офіційно визнала заявку на ETF для цифрової валюти, яка раніше вважалася «цінним папером».

Про це розповідає ProIT

Зміни в керівництві SEC

Експерти з Bloomberg ETF, Ерік Балчунас і Джеймс Сейффарт, зазначають, що основною причиною цього рішення є зміна керівництва в SEC. Балчунас охарактеризував цю подію як «помітну», підкреслюючи, що це перший випадок, коли SEC визнає подання на ETF, що відслідковує монету, раніше визнану «цінним папером».

«Ми зараз у нових умовах, хоч це і невеликий крок, але, ймовірно, це прямий наслідок зміни керівництва», — зазначив Ерік Балчунас.

Згідно з поданою заявкою, Grayscale Solana Trust є найбільшим у світі інвестиційним фондом криптовалюти з активами під управлінням на суму $134,2 млн. Заявка на конвертацію трасту в ETF була подана ще 4 грудня 2024 року. Однак SEC відхилила принаймні дві заявки на аналогічні продукти з п’яти поданих контрагентами 6 грудня 2024 року. Крім Grayscale Investments, на спотові Solana-ETF також очікували VanEck, 21Shares, Bitwise і Canary Capital.

Нове бачення для ринку криптовалют

Джеймс Сейффарт наголосив, що раніше SEC не була готова до розгляду заявок на фонд акцій, пов’язаних із Solana, коли його очолював Гері Генслер, противник крипторинку, який пішов у відставку 20 січня 2025 року. Тепер, із новим керівництвом, спостерігається позитивна зміна в ставленні до криптовалют та їх регулювання.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.