Головна Крипта Центробанк Південної Кореї не планує створення біткоїн-резерву

Центробанк Південної Кореї не планує створення біткоїн-резерву

Банк Кореї підтвердив, що не має наміру включати біткоїн до свого резерву, відзначивши, що це питання жодного разу не розглядалося. Це стало першим офіційним коментарем регулятора щодо теми, що викликала інтерес у суспільства.

Про це розповідає ProIT

У заяві центробанку зазначено, що біткоїн є надто волатильним активом і не відповідає критеріям Міжнародного валютного фонду (МВФ). Регулятор навів інформацію про те, що питання створення стратегічного біткоїн-резерву не обговорювалося ні до, ні після нещодавнього указу президента США Дональда Трампа.

«До питання включення біткоїна до валютних резервів слід підходити з максимальною обережністю», — йдеться в офіційній відповіді центробанку.

Банк Кореї наголосив, що не має наміру змінювати склад своїх резервів найближчим часом. Причинами такого рішення стали висока волатильність біткоїна та рекомендації МВФ, які підкреслюють необхідність ліквідності, вільної торгівлі на відкритому ринку, номінування в конвертованій валюті та високого рейтингу активів, що входять до резерва.

При цьому центробанк звернув увагу на те, що в Чехії та Бразилії розглядають можливість створення подібних резервів. Водночас Європейський центральний банк, а також регулятори Швейцарії й Японії виявилися проти такої ініціативи, підсумували в Банку Кореї.

Південна Корея займає обережну позицію щодо криптовалют. У другій половині 2025 року місцева влада планує представити законопроєкт, що регулює криптоактиви, який стане частиною всеосяжної нормативно-правової бази, спрямованої на захист інвесторів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.