Головна ІТ-бізнес Китай обмежив експорт сировини до США на тлі торгових санкцій

Китай обмежив експорт сировини до США на тлі торгових санкцій

Автор: Анна Мельник

Китай запровадив суворі обмеження на експорт важливих природних копалин до Сполучених Штатів, серед яких галій, германій і сурма. Цей крок став частиною відповідей на останні експортні санкції, накладені США на 140 китайських компаній, пов’язаних з електронною промисловістю.

Про це розповідає ProIT

Заборона також стосується надтвердих матеріалів, таких як алмази, та підвищеного контролю за кінцевим використанням графітових виробів. Уряд рф виправдовує ці заходи питаннями національної безпеки, а нові правила набули чинності негайно після їх оголошення.

Вплив на промисловість

Галій та германій відіграють важливу роль у виробництві напівпровідників, а також застосовуються в інфрачервоних приладах, оптичному волокні і сонячних панелях. Сурма використовується у виробництві патронів для зброї, а графіт є основою для створення акумуляторів електромобілів.

Існує занепокоєння, що Китай може переглянути експортні обмеження на нікель і кобальт, що представляють критичну важливість для індустрії. “Китай деякий час сигналізував, що він готовий до таких кроків”, — зазначає Тодд Малан з Talon Metals, компанії, яка планує розробку нікелевого рудника у США.

Реакція США

Сполучені Штати в даний момент оцінюють нові обмеження і планують вжити необхідних кроків у відповідь, повідомив речник Білого дому. Новообраний президент Дональд Трамп, відомий агресивною торговою політикою, раніше заявив про наміри запровадити додаткові мита на китайські товари.

Таким чином, протистояння між країнами продовжує загострюватися, що може мати значний вплив на світову економіку.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.